| Ione20011 a întrebat:

Buna, știe cineva daca e corect sa scrii mai multe exemple la bac la biologie când ți se cer doar cate un exemplu sau la construirea de afirmații, daca nu îs sigura care e mai corect?

Răspuns Câştigător
| EGGc a răspuns:

Nu e nici o problemă doar ca faci munca dejaba, te vor puncta oricum doar unul. Nu contează care e mai corect daca e corect, daca din alea mai multe ai o greșală poate sa spuna ca ai gresit (fara sa tina cont de cele bune) daca e cineva strict.