| KiddSimo a întrebat:

Bunahappy
Stie cineva daca la vreo cartela cosmote, vodafone sau orange exista vreo extraoptiune cu minute internationale... vreau sa am mai multe minute in alte tari ca ex.ItaliahappyDar nu pe fix.Pe mobil.va rog frumos:*Funda:X:X

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, la Orange exista aceasta optiune, dar cred ca exista si la celelalte firme, cosmote, vodafone...de ex la Orange tastezi
*100# apoi tastezi tasta 6 extraoptiunea roaming si international, apoi tastezi tasta 2 iti afiseaza ofertele, apoi tastezi tasta 1 cel mai mult ai 20 min internationale catre mobil... sper sa iti fie de ajutor...o zi bunahappy

caramela
| caramela a răspuns:

Ai facut asa cum am zis eu?

| KiddSimo explică:

Nu nu am facut...astept si alte pareri:*oricum mersi mult d tot:*

| emmmaaaaaaaaa a răspuns:

Ctivează opţiunea şi pentru 30 de zile ai:

2800 minute în reţea
2800 SMS în reţea
100 minute pentru apeluri naţionale şi
internaţionale către mobil
100 SMS naţionale
100 MB pentru internet pe mobil
cu 7 euro la ORANGE