| JamesWatson a întrebat:

Bună, stie cineva de unde pot sa comanda asa ceva?
https://www.instagram.com/p/B-fZFsEpvHo/?igshid=1r3esbdy 6zfov
Dar nu de pe aliexpres

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la adidasii aia plini de mizerie, sau la cei spalati deja?

| JamesWatson explică (pentru Violleta2022):

Hei, am uitat să specific în intrebare, mă refer la a doua postare unde sunt adididasi albi si cineva sare și ei nu se deterioreaza in partea din față.
Mersi

| Violleta2022 a răspuns (pentru JamesWatson):

Un adidas din piele nu se crapa si nu sare vopseaua de pe el, dar este si foarte scump (la pret).
Ii gasesti in mai toate magazinele de incaltaminte de sport, trebuind doar sa mergi la cumparaturi, cand se va ridica interdictia, bineinteles.
Nu te sfatuiesc sa cumperi nimic dupa aliexpress, fiindca sunt chinezarii ieftine, din inlocuitori de piele si plastice, care se deterioreaza dupa cateva incaltari.