| magdamarria a întrebat:

Buna stie cineva diferite ritualuri sau vraji cu care poti comunica cu spiritele...cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Te pisi in cerc,dupa aprinzi o lumanare si o pui in mijloc(sa fie noaptea) dupa ce ai aprins lumanarea incepi sa strigi tare"Trezirea vecinilor, sa vedeti cat de inteligent sunt", dupa ce ai spus ritualul incepi sa lingi cercul...iar spiritele iti vor aparea, probabil o sa auzi doar voci"Culacate ba, nebunule nu mai urla la ora asta".....Cine crezi ca stie asa ceva? si chiar daca ar stii nu o sa iti zica nimeni. Vrei sa vorbesti cu spiritele? du-te la aia care vorbesc sau intra in religia satanistilor! Funda!

| Ioana_Baiu_1980 a răspuns:

Draga mea cu spiritele plecate in lumea dreptilor comunici prin pomenirea lor nu prin farmece si vraji. Farmecele si vrajile trezesc spirite cu care nu vrei sa ai de a face.Mai bine roaga-te pentru linistea celor drepti si nu ca sa ii trezesti. Locul spiritelor este in lumina si dragostea lui Dumnezeu nu pe pamint!