| AndreeaMiauDeeaMiau a întrebat:

Bună, știe cineva unde se fac (dacă se fac) înscrieri la voluntariat ambulanță Oradea pentru elevi?

5 răspunsuri:
| AndreeaMiauDeeaMiau explică (pentru darrio2007):

Da! nu era grea, nu întrebam dacă nu căutam? dar am specificat pentru ELEVI.da răspundem sa fie răspuns? și ne dăm MARE MACHOMAN

| AndreeaMiauDeeaMiau explică (pentru darrio2007):

Dacă pentru tine a fost atat de greu ghinion >⁠.⁠< pe lângă că răspunsul tău nu corespunde cerințelor mele!>⁠.⁠

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaMiauDeeaMiau):

Nu scrie nimic de elevi. Poate acceptă elevi sau poate nu. Suna si tu la numarul de telefon, de mai jos si informeaza-te. Este de la Contact pe acelasi link.
E chiar asa de greu?
Intrebi aici unde sunt sanse destul de mici ca sa afli un raspuns concludent.
Telefon: +40 359.41.21.28

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreeaMiauDeeaMiau):

Pentru mine a fost usor. Pentru tine a fost si mai usor sa intrebi aici si sa caute altii pentru tine.