| ILoveMyBed a întrebat:

stiti cand apare, sau daca a aparut al 5-lea volum din seria Twilight Midnight Sun, in care se povestesc intamplarile din perspectiva lui Edward, plss, dau funda.

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Abia a aparut Breaking Down, deci nu cred

| KungFuBoy a răspuns:

Buna Cristinutza, imi pare rau sa te dezamagesc dar scriitoare Stephenye Meyer a scris 12 capitole si un reporter le-a postat pe internet si ea s-a suparat si a spus ca se va apuca din nou de carte peste cativa ani...cartea va aparea in 2012. happy PS:si eu sunt fan twilight pa te-am pupatbig grin