| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Stiti cum sa fac sa nu mai imi apara la google chrome cum intru paginile pe care le vizitez cel mai des, vreau ca ecranu de acolo sa se vada gol!

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Uite Paula, cea mai buna idee ar fi, te duci pe broswer click pe options, default search engine www.google.ro, cel mai folosit motor de cautare.

| AndreeaBanana a răspuns:

Sall.Pentru prima data trebuie sa dai in dreapta sus undeva unde scrie tools si dai la internet options si scrii acolo. Funda?*

| ana5792 a răspuns:

Inchide-le

| PaiucelMare a răspuns:

Este imposibil sa faci ce vrei tu, e de la browser si asa v-a rămâne