| sirena_8750 a întrebat:

Stiti cumva un pshiholog care ofera sedinte de terapie gratis? Sau asociatii, grupuri de intalniri in care sa poti discuta liber, sa cunosti oameni cu aceleasi probleme ca ale tale? Sunt intr-o depresie de toata frumusetea si chiar as avea nevoie de cineva care sa-mi vrea binele cu adevarat si sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| Dariapm a răspuns:

Cunosc eu pe cinevalove struck
Te rog da-mi id-ul tau pentru ca nu pot sa iti spun acum straight face
E fooarte bune psihologlove struck iti garantez :*

| DenisaAbdn a răspuns:

Psiholog care lucreaza gratis nu cunosc, eventual cel din scoala te poate asculta, dar ajutorul poate veni doar de la tine. Aici, daca ne spui ce probleme ai, poate te putem incuraja. Uneori e bine sa vorbesti, fie chiar si pentru te descarca, pentru ca solutia in final e tot la tine.