| KiddSimo a întrebat:

Buna stiti cumva vreun cu anunturi pentru bona din gorj? Sau este cineva care m`ar putea ajuta? plss:*

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca exista un site: www.cautbona.ro. Incearca acolo. Din intrebarea ta, nu reusesc sa ghicesc daca vrei sa angajezi o bona, sau sa te angajezi TU ca bona. Nu prea ai multa logica, dar, poate reusesti sa afli ce vrei pe site-ul pe care ti l-am dat.

| ginki a răspuns:

Buna KiddSimo. Da un anunt pe www.bonamenajbatrani.ro, e f. ieftin sa-ti gasesti bona prin site-ul asta, adica mai ieftin nu e decat gratis bunica. Eu mi-am gasit bona prin ei. Cer f. multe date de la bone in CVuri asa ca am avut informatii pe baza carora sa selectez ceea ce mi s-a parut mie a fi crema CVurilor si culmea, cand m-am intalnit cu bonele imi placeau toate! Mi-a fost greu sa aleg ca eu le-as fi luat pe toate!