| Mirris a întrebat:

Stiti locuri de munca pentru adolescenti de 17 ani in Galati sau in comunile invecinate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Driver1998 a răspuns:

Buna ziua, am o cunostinta care s-a angajat tot la varsta de 17 ani la MEGA IMAGE cu semnatura parintelui. Puteti incerca varianta aceasta. Succes la angajare.

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Poate munci la negru, adica fara carte de munca. Exista multe locuri din astea. Bafta.

| Mirris explică (pentru AlexSalling):

Stii cateva locuri de genul asta?

| AlexSalling a răspuns (pentru Mirris):

De exemplu, o prietena de a mea s-a angajat acum mai mult timp pe cand avea doar 15 ani, ca ospatara la restaurant, iarasi,(fara vreo rusine) curatenie, munca prin bucatarie la restaurant, calcat de haine. Iti recomand sa faci ca prietena mea, s-a dus prin bucatariile restaurantelor si asa a obtinut jobul. Succes!