| bianca5599 a întrebat:

Stiti nume de facebook ffrumoase? ma numesc bianca...de exemplu o prietena de-a mea are pe facebook numele geo xmd...ceva de genu vreau si eu. FUNDA cine are mai MULTE sau mai FRUMOASE! FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eu zic sa iti pui nume gen "Bianca si alaturi nume de familie de vedeta", cum ar fi:Beckham, Pattinson, DiCaprio chestii din astea.Nu stiu daca iti plac cei pe care i-am enumerat, nu asta e important, ideea era sa iti dai seama la ce ma refer.Sau sa iti pui Bianca si inimioare, sau semne muzicale, sau cercuri, buline, sageti sau XD

| RoByTzU123 a răspuns:

Frumusik

Biencutza

Bibi

Bibi^Dragutza

| hot99be a răspuns:

Bia Si Atat sau Bia XD big grin