| Miruna_7703 a întrebat:

Buna^^! Stiti voi cumva de ce nu se vad avatarele la YM? faunda+vot happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca trebuie sa iti instalezi yahoo messenger 2011 ca sa se vada toate avatarele.

5 răspunsuri:
| 43v3r a răspuns:

Pai poate e stearsa poza din pc sau nu ai bagat-o binethinking

| Miruna_7703 explică:

Pai n use vede nici poza mea, poza este in Pc... poza avatarului meu se vede doar la mine in lista n usi la altii frustrated

| Miruna_7703 explică:

Multumesc happy ceilalti veti avea vot happy numai dati raspunsuri aiciwinking

| jabiilord a răspuns:

Raspunsul il poti afla aici:
http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

| anonima2562 a răspuns:

E o problema de la yahoo messenger...nici mie nu mi se vad avatarele si nici la alti prieteni. Asa ca...ai rabdarehappy