| Zoya333 a întrebat:

Stiti vre o metoda de a pacali pe iubitu ca esti virginA? sad am facut deja cu candva si...happy sau stiti metode de a reface himenu?sad

18 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Tu crezi ce spui aici, cat te-ai gandit pana ai debitat o asemenea intrebare?
Odata penetrat, himul nu se mai reface, ti-ai pierdut virginitatea pentru totdeauna. Apropo, de ce sa-l pacalesti, nu e firesc sa-i spui adevarul, tie ti-ar placea sa te minta cineva? Mi-e greu sa cred ca da.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lol, păi dacă asta apreciază "iubitul" tău cel mai mult, faptul că eşti virgină... apoi nu prea are ce căuta în preajma ta.
Pe de altă parte, dacă lui i se rupe dacă eşti virgină sau nu iar tu i-ai spus că eşti, atunci e mai bine să-i spui pentru că altfel abordezi o virgină şi altfel abordezi una care ştie cât de cât despre ce-i vorba!
În niciun caz să-l minţi nu e o idee bună. Probabil nu se va prinde acum (depinde şi de experienţa lui în materie sexuală) însă dacă-l minţi o dată, vei fi tentată să-l minţi şi a doua oară şi, ghici ce... o să fie mai rău şi vei trăi într-o relaţie bazată pe minciuni.
Momentul când acestea vor răsufla va fi crunt.
Mai bine spune-i şi spune-i că te-ai simţit într-un fel ruşinată şi din astea. Dacă nu te înţelege - la revedere!
Eu ca bărbat nu apreciez în niciun fel virginitatea unei femei. Îmi pasă fix deloc dacă este sau nu. Important e să-mi spună ca să ştiu cum să mă comport în pat primele câteva dăţi, doar atât.
Bărbaţii care apreciază în mod pozitiv (ca pe o virtute sau vrăjeli dintr-astea) virginitatea unei femei de fapt desconsideră femeile, după părerea mea.
La naiba, femeia e mai mult decât un vagin.
Salut!

| Atotstiutorul a răspuns:

Pai o prima varianta ar fi sa faci dragoste in penultima/ultima zi cand esti pe ciclu. o sa curga sange si totul o sa fie oky, daca stie cand iti vine ciclu cam greu sa il pacalesti poate te lasa sa crezi ca el stie ca ai fost virgina si gata povestea s-a incheiat. dar totusi poti sa iei anticonceptionale ca sa iti dereglezi ciclul (consulta un medic pentru asta) cat despre faptul ca o faci cand esti pe stop nu iti bate capul sunt persoane care au relatii sexuale si cand partenerul este la ciclu fara multe probleme
a doua varianta ar fi sa o faci normal nu cand esti pe ciclu si fara anticonceptionale iar daca nu curge sange spui ca e de la sport ca ai facut gimnastica in copilarie si probabil ca atunci a avut loc o ruptura de obicei fetele in cz tau o folosesc pe asta. sau ai folosit tampoane intravaginale, eventual incepi sa plangi, sa ai o fata speriata ca nu stii ce s-a intamplat.case close!
daca exista cazul sa se uite cu lupa acolo jos. strangi din muschii vaginali si aia ee.
dar totusi personal iti sugerez sa nu faci nici una dintre variante, nu este nici o problema ca nu mai esti virgina e ceva normal, e bine sa incepi o relatie care nu este bazata pe minciuni. pune-te in locul prietenului tau. nu cred ca ar fi o tragedie sa afle ca nu mai esti virgina, iti spun sigur!

| paramore a răspuns:

Wtf! nu se face asashame on younu esti singura care face asa, am mai vazut unele tot aici pe site... dar dc vreti sa pareti sfinte daca nu sntetithinking se poate face operatie pentru himen, dar castigai mai mult daca erai sincera

| gabryel a răspuns:

Daca esti c...va asa iti trebuie... exista operatii de refacere a himenului dar ca sa strangi banii necesari costului operatiei ar trebui sa faci centura multi ani.

| cristina_3322 a răspuns:

Daca te iubeste si e prietenul tau ar trebui sa nu`i pese extraordinar de mult ca ai mai fost cu un baiatwinking
in locul lui m-as gandi ce sa fac sa te fac sa te simti mai bine decat cu celalalt

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Fata dar nu e nimic in neregula daca nu mai esti virgina. Nu mai apleca urechea la ce se vorbeste in popor si chiar aici pe virtual (TPU). Acuma daca ai 12 ani e, sa zicem, greu de crezut pentru unii ca nu mai esti virgina, dar daca ai mai mult de 15 e ceva aproape normal (s-a intamplat si aia e). Sa nu uitam ca acum 2-4 decenii multe fete la 18 ani se casatoreau si aveau si copil/copii. Himenul se "Reface" numai chirurgical, in Olanda e la moda, costul e in jurul sumei de 1000 euro. Se poate reface chiar si temporar... In fine asta e doar daca vrei tu in ruptul capului dar gandeste-te ca etic nu se schimba nimic, nu cred ca poti uita ca ai fost sub altii. Numai bine!

| rebb a răspuns:

Doamne fereste-ma! Inca ma mir de ce absurditate ai spus.

| ame_3387 a răspuns:

Da... o operatie de 500 de euro parca happy

| Hombre a răspuns:

Tine minte, cea mai buna minciuna este adevarul. Te-ai dat de virgina si acum nu stii cum sa iesi la suprafata. Spune-i adevarul si alta data nu te mai juca cu minciunile.

| unknown_5004 a răspuns:

Ba laughing eu nu stiam ca himenu se poate reface big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmlaughing sa faci himenoplastie(operatie de refacere a himenului)...costa destul de mult...mai bine i-ai sp adevarul!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca te jucai cu degetelul si din pacate te-ai spart! Oricum urat din partea ta laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunei ca te jucai cu degetelul si din pacate te-ai spart! Oricum urat din partea ta laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pui un tub de super glue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa ii spui ca nu mai estii.
si. trebuie sa fii sincera.
spune`i ca il iubesti. si arata`i lucrul acesta.
daca o sa fii rece. o sa ii demonstrezi ca nu iti pasa.si ca ai facut`o cu el numa asa.de dragu de`a te afla in treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la chestie cu ardei iute sau depinde de cum vrei sa ofaci

| BitterCherry a răspuns:

Cu siguranta nu exista nici o metoda de a reface himenul. dar poti incerca sa vorbesti cu el, sa ii explici situatia sau sa inventezi ceva amuzant dar credibil gen "cand eram mica am vazut un film porno intr-o noapte si apoi am incercat sa fac ce facea aia cu degetulrolling on the floor... si totusi daca stii ca nu sunt sanse sa te inteleaga (si esti inca ferm convinsa ca vrei sa o faci cu el si sa ii si lasi impresia ca a avut onoarea sa te "inceapa") poti sa o faci cu el in ultimele zile de menstruatie, ca s`a mai pomenit, si chiar daca ti se pare nitel scarbos nu e neaparat asalaughing si daca vrei sa pari virgina o sa reusesti pe plan psihologic adica nu stiu cat o sa fie de atent el la scurgerile de sange dar daca te vede prea priceputa o sa intre la banuieli si cum baietii astia sufera de ei grav, cel mai bine ar fi sa il lasi pe el sa domine in pat prima oara cand o faceti adica gen el sa fie expertul care te invata pe tine desi de fapt probabil ar trebui sa fie invers. si vezi si tu ii mai pui cate o intrebare legata de ce ar trebui sa simti sau sa faci, mimezi putin durerea la inceput si gata ca dupa aia se relaxeaza baiatu' ( ca sa nu zic ca isi da drumu' ca nu e frumoslaughing) si l`ai dus de nas
doar sa nu te stresezi, gandeste`te ca te descurci tuwinking
succes, si sa va simtiti bine impreuna!:X