| Fllly a întrebat:

Stiti vreun site cu teme pentru Samsung s5230? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Gasesti pe site-ul de mai jos niste niste wallpapere pentru telefon. :* Sper sa iti fie de folos! Http://www.zedge.net/wallpapers/2996/samsung-s5230-wallpapers/

51 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Hehe si eu am samsung s5230hee hee) nici nu stiamhee hee ce chestie

| Mdiidn a răspuns:

Am si eu acum telefon asa e super.

| glamorous girl a răspuns:

Http://i-p.ro/s5230/

sper sa te ajute:)

| TheToxicNightmare a răspuns:

Uite aici un tutorial si iti da si "ingredientele" cu care sa instalezi temahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am samsung s5230 star si sunt foarte multumita de el, dar nu gasesc teme pentru el.crying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca samsung s5230 nu are inca teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea tare mult sa stiu si eu unu :-s dar nu prea gasesc nimicsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu...asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu www.ss5230.com
gasiti de toate pentru s5230 in romana
temele sunt la sectiunea exclusiv/teme
toate sunt gratuite!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut de vreo 5-6 luni. dar in zadar. nu gasesc nici macar una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gs de cand l-am luat adica acum 6 luni

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti instala un firmware cu prefata de iphone...si are meniul exact ca iphonul! Dar este cam greu de instalat!
Si eu as vrea dar nu stiu sa-l instalezbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasiti anunati aici ca si eu vreau si nu gasesc pe nicaiericrying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista teme pentru telefonul tau. Are o Interfata Utilizator Flash care nu permite folosirea temelor. Poti sa-l personalizezi doar cu wallpapere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ss5230.com/ aici gasiti de toate pentru samsungurile s 5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista si la intrabarea ca firmwarul e foarte greu de instalat, dar o indicatie km se face foarte buna si merge incercat de mine ca si eu il striksem :D site : http://www.modmy-forum.com/index.php?topic=6795.0; wap2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teme pentru Samsung s5230 exista. daca doresti sa ti bagi cauta ma ( golanu_laur88 ). apartin grupului care fac teme si avem tot ce ai nevoie.decodari resoftare etc.salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am pus tema. uitati-va pe youtube.scrieti themes for Samsung s5230. da iti trebuie cablu de date si driveru' de instalare.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S5230.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stiti cumva cum sa caut temesadpentru Samsung s5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa las si eu un id vera_bz

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu este Samsung teme.com e cel mai tare site