| AnaIoana55 a întrebat:

Buna! Stiu ca este o întrebare iesita din comun dar ma macina rau, vreau sa discut cu cineva despre asta, ma sfatuiti fara sa ma judecati va rog din inima.
Deci am un frate vitreg de tata..nu a fost niciodata vorba despre asa ceva între noi, într-o seara eram afara, bausem si fumasem iarba si la un moment dat nu stiu, jur ca nu stiu cum sau daca chiar s-a întamplat nu pot sa-mi dau seama. A fost un act sexual dar chiar nu stiu, nu pot sa-mi aduc aminte, nu stiu, nu stiu, jur, ma macina rau, ma doare, nu stiu ce si cum a fost. Nu stiu ce sa fac, vreau un sfat va rog frumos.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vb serios? Dacă chiar te macină atât de mult, cautăți fratele vitreg și purtați o discuție serioasă despre ce s-a întâmplat. Dacă s-a întâmplat, vorbiți și încercați să uitați și să o luați de la zero. Dacă nu s-a întâmplat și totul a fost de la iarba aia, e perfect. Oricum în orice caz ți-aș recomanda să nu mai fumezi iarbă.

| 19flo79 a răspuns:

Doar sa discuti cu el daca isi mai aminteste ca sigur era si el spart happy
La urma urmei, faza a trecut si nimic nu mai poti schimba.

Sau poti incerca la un psiholog sa hipnotizeze happy

| Mihaela2023 a răspuns:

Stai calmă nimeni nu va afla încearca sa iti aduci aminte daca chiar ai facut asta.
Si frate vitreg in ce sens este Adică aveti acelasi tata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihaela2023):

Nu. Asta înseamnă că nu sunt sânge din sânge