| DeepInDarkness a întrebat:

Stiu ca este o prostie ce am facut dar am nevoie de un raspuns. M-am zgariat pe mana (ca sa nu ma tai) si inca am urmele umflate. O sa se vindece repede? Raman urme ca la taieturi?

Răspuns Câştigător
| Tweety_5554 a răspuns:

Da,o sa iti treaca, acum pe moment sunt umflate dar o sa iti treaca, eventual pune ceva rece si o crema, SI NI MAI FA PROSTII DIN ACESTEA!

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca nu te-ai taiat in adevaratul sens al cuvantului, atunci o sa se vindece in 2-3 zile. Incearca sa iti versi furia in alt mod, nu asupra ta, fiindca nu e deloc sanatos din mai multe puncte de vedere.

| ElenaSA a răspuns:

Daca te-ai zgariat din proprie vointa inseamna ca ai nevoie sa vorbesti cu un specialist sa-ti rezolvi problemele sufletesti. Incearca cu crema de galbenele.Depinde cat de tare te-ai zgariat. Daca e profunda rana este nevoie sa astepti sa-ti treaca urmele. Dar nu uita de cele de la nivelul sufletului.

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Peste tot citesc "M-am taiat pe mana", "M-am taiat pe mana", si cateodata imi spun, ce bine ca nu stau singur acas' in fiecare zi...