| Delia_Deliutza_1995 a întrebat:

Stiu ca nu aveti nici o obligatie sa cititi ce o sa scriu, dar totusi avand in vedere ca pe site-ul asta se pun fel si fel de intrebari... am si eu nevoie de un sfat happy Deci..eu stau cu un baiat eu am 17 ani iar el 21 insa ne certam foarte des iar o data cand ne-am certat mai serios si ne-am despartit el s-a combinat cu o alta fata. Acum nu stiu sigur daca intr-adevar a cunoscut-o dupa ce s-a despartit de mine pentru ca eu il vazusem vorbind cu ea la telefon si pe facebook in timpul relatiei cu mine si mai ales ca am aflat de ei ca sunt intr-o relatie chiar a doua zi dupa ce ne-am desparit. El a plecat la ea in strainatate ca ea lucreaza acolo.Dupa ceva timp ne-am impacat dar el a continuat sa stea cu ea acolo.mi-a promis ca se va desparti de ea si va veni in tara. Insa tot cauta motive de cearta iar la toti prietenii lui o prezinta pe ea ca fiind "nevasta lui ", face poze cu ea. posteaza pe facebook ( eu nu o cunosc ) el mi-a zis ca nu o iubeste dar daca era asa nu îi dadea atata atentie in fine. Voi ce credeti? Era cu ea dinaintea mea? Si ce ar trebui sa fac, sa continui cu el sau sa maretrag si sa-l las cu ea? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| LDEGM2100 a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare! deci, daca il iubesti atat de mult nu renunta, dar cateodata oricat ai iubi de mult o persoana nu merita sa suferi, pentru faptul ca o imparti cu altcineva.fa ce-ti spune inima, tu stii mai bine ce-i de facut!

2 răspunsuri:
| NoRegretsxx a răspuns:

Wtf? Womaaaan wake the f*ck up! Ala sta cu ea. E cu ea. Cum c*cat sa accepti asa ceva?

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Delia sorelo. Vad ca NU ai mai intrat de mult aici. Oare cum mai este situatia actuala?