| romancuta02 a întrebat:

Stiu ca o sa para ciudata intrebarea dar credeti ca persoanele care nu mai sunt printre noi ar putea sa ne vada? Am pus aceasta intrebare ca sa vad ce parere aveti.Rog seriozitate, fata raspunsuri care sa jigneasca, vreau doar parerea voastra, iar daca vi s-au intamplat unele lucruri ciudate legate de acest subiect as fi bucuroasa daca le-ati impartasii. O seara frumoasa va doresc!

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Eu chiar nu cred asta. E doar o consolare pentru cineva la care i-a murit cineva drag. Atata tot. Oricum asta e numai o parere. Oricum, persoana decedata o poti pastra vie, in inima ta!

3 răspunsuri:
| lLexii a răspuns:

Sa sti ca, chiar m-am gandit si eu. Dar nu stiu thinking Nu cred. Sper sa nu big grin

| OanaGY a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nimic de acest gen pana acum, dar eu cred ca da, ei ne pot vedea, acum... parerile sunt impartite

| nadine1nebuna a răspuns:

Mie una. nu mi s-a intamplat nimic... dar un prieten mi-a zis. ca de Sfantul Andrei bunica lui a pus un pahar de apa. si niste zahar. pe masa. si le-a zis la toti din casa sa nu le atinga si a doua zi dimineata pe zahar erau urme de buze si jumate de pahar era gol nu cred ca a mintit. si eoo` sincer chiar cred ca ne pot vedeahappy