| Ana_6400 a întrebat:

Stiu stiu, am mai pus intrebari legate de chestia asta straight face
I-am spus unui baiat ca imi place de el whistling acum ceva timp, baiat caruia i-am mai spus odata ca imi place big grin, asa, si eu tot timpu il abordez pe mess, ultima data am vorbit despre chestia asta cu placutu, si ne am cam contrazis, si eu oricum, nu stiu, cred ca fac rau ca tot il presez, nu?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai tu ai fost o fata mega draguta :* si ai vrut sa ii faci un bine combinandu-te cu el, iar el te refuza. straight face
Foarte urat. Ignora-l o perioada si sa vezi cum se intoarce la tine pe urma...va fi disperat! Bafta! :* >big grin

| BoboooBubuuu a răspuns:

Fa cum crede inima ta nu te lasa condusa de alti. Daca primesti vreun sfat care iti va face mai rau vei regreta. Asa ca intreab-o pe cea mai buna prietena a ta sau lasate dusa de cuvintele inimi.

| Honey_8888 a răspuns:

Buna! Poi daca nu ti-a raspuns cand i-ai spus ca iti place de el inseamna ca ori l-ai luat prea direct(l-ai surprins) ori nu e interesatsadDe obicei baietii sunt foarte sesnsibili cand vine vorba de fetebig grinPoate lui ii place de o alta fata si atunci nu e bine, dar daca vrei sa il atragi fii tu insuti:-''Crede-ma am incercat ideea cu ignoratul si nu merge pentru ca asa uita de tine, nu te baga in seama... Dar daca mai vrei sa te placa aflai interesele, informeaza-te, organizeaza cava iesiri de grup si invita-l si pe el(asa faci prietenia mai stransa)vorbeste cu el pe mess sau la scoala. despre interesele lui(o sa ii placa)Si apoi cand legi prietenia dintre voi foarte strans fii tu insati si cand o sa crezi ca lui ii place de tine mai spune-i o data ca si tie iti place de el@}; -Siii.Pentru ca se apropie 14 februarie(ziua indragostitilor)ai putea sa ii faci un mic cadou, sau o felicitare sau orice altceva, prin care sa ii arati cat de mult inseamna prietenia voastra pentru tine(nu ii faci o felicitare prin care sa ii arati ca iti place de el, nu o sa, mai vrea sa fiti prieteni)Cam atat. Sper ca ti-am putut fii de folos. fundita?puppy dog eyes