| MariamirelA a întrebat:

Bună! sunt a8a și in Iunie am en,vreau sa dau bani dar nu știu cum sa fac bani ii bag in foaie sau ii dau acelui supraveghetor înainte și cum se procedează dacă ii dau bani înainte îmi dictează el sau cum, chiar nu știu și nu vr răspunsuri de genu nu da bani ca nu are rost ca sunt praf mai ales la mate

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu face asta, ca nu e bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Funny.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da bani.
Invata cel mai bine.
Nu merita sa riști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te plangi vreodata de țara asta, atata timp cat tu contribui la sistemul corupt in si plin de mocirlă in care traim

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Și crezi că rezolvi ceva?
Din contră, o să ocupi un loc pe care nu îl meriți și nu o să faci față în clasa aia cu alte cuvinte o să repeți anul.
Pune mâna și învață că ai tot timpul, bănuiesc că este mult mai bună lenea.