| mario182892929 a întrebat:

Buna, sunt baiat am 14 ani si imi place tare mult de o fata. Problema e ca acum un an jumate mi-a mai placut de ea si i-am facut fanpage, fugeam de ea la propriu cand o vedeam si puneam pe Instagram numai storyuri depresive ca sa vada acea fata si stia ce fac eu acolo(aveam 12 ani jumate imi asum, regret enorm dar am trecut peste) si din asta am castigat o reputatie nasoala in toata scoala dar nu cred ca asta e problema principala aici, problema e ca eu am esuat rau atunci si nu stiu acum ce sa fac ca sa nu mai esuez. Nu am mai vorbit cu ea de un an cred si cand am vorbit ultimele doua luni stia ca nu o mai plac si ca incepusem sa ma schimb deci vorbeam ca doi amici normali. Ce e de facut chiar o iubesc si nu stiu nici cum sa intru in vorba cu ea.

1 răspuns:
| RavenNymph a răspuns:

Sfatul meu e sa o iei treptat. Încearcă să te apropii cât mai mult de ea, să îi câștigi încrederea și abia atunci să îi dai de înțeles că încă o placi. Ideea e ca mai întâi să o asiguri că te-ai schimbat.
Baftă!