| anonim_4396 a întrebat:

Bună, sunt băiat, am 18 ani, și as avea zic eu o problema.
Nu sunt mulțumit de penisul meu, pare mic zic eu, din câte am măsurat eu, undeva la 13 cm.
Ce as putea face?
Puteți sa îmi recomandați ceva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, penisul creste pana la varsta de 16 ani si cu el ramai pana mori. De crescut sau lungit, nu sunt exercitii, creme sau tratamente. Se mai poate lungii 2-maxim 3 cm dar numai in urma unei inteventii chirurgicale de marire a lui, pe care nu o recoamd, pentru ca are 50% sanse de reusita si 50% de impotenta.
Imi pare rau pentru tine, dar asta este mostenire de familie de la tatal tau.
Invata tehnici de satisfacere a femeii, unde poti castiga, acolo unde pensiul nu te ajuta.

| mentholinks a răspuns:

Incearca sa *** si tu ceva intai si vezi dupa aceea daca nu-ti ajunge.