| Ioan374738964 a întrebat:

Buna sunt băiat și este normal sa îmi placa cum se îmbracă un băiat și după sa ma ia emoțiile gen nu-s gay sau bisexual dar ma ia emoțiile când văd un băiat care cum se îmbracă sau cum arată happy

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ai doar o admirație la cum arata acei băieți. Nu ești gay. Încă!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tu nu ești egal cu emoțiile tale. Dar emoțiile la o fată goală, că sunt pe net?

| RKBlue a răspuns:

Daca ai anxietate si nu ai avut prieteni baieti, atunci e destul de normal. Daca nu, atunci e mai complicat.
Ai putea fi bi...

| Dana2103 a răspuns:

Si care e problema in a fi bisexual? Nu inteleg, ai fobie?