| didica2000 a întrebat:

Sunt boboc in econimic ploiesti ( c.e.v.m.) si as dori sa stiu daca exista un loc special amenajat pt fumatori. Ma puteti ajuta?! Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cadrul liceelor nu este permis fumatul, ca atare, nu sunt amenajate locuri de fumat.
Dar, o sa vezi regulile liceului scris ela unul din panouri, imediat cum incepe scoala veti fii informatii despre toate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool. nu ai vrea sa iti aduca vreun profesor si cafeaua?

daca nu stiai fumatul este strict interzis in unitatile de invatamant