| deea2sabau a întrebat:

Sunt cam confuza... Aseara m-am vazut cu un baiat. Ne-am cunoscut pe Facebook, e dintr-un oras cu mine. Si ne-am plimbat un pic, mi-a spus ca sunt frumoasa, dulce. La sfarsit ne-am sarutat, m-a strans in bratee si am povestit, apoi a plecat. De atunci nu prea am vorbit, i-am trimis un mesaj de noapte buna mi-a raspus atat. Azi nu am vorbit. Oare o sa-mi mai scrie sau atat? sad

4 răspunsuri:
| AndreyFsk a răspuns:

Eu sunt băiat şi ştiu ce înseamnă asta. Nu aştepta mesaj de la el, fă tu primul pas, un băiat adevărat mereu are un orgoliu mai mare decât o fată. Succes!

| deea2sabau explică (pentru AndreyFsk):

S-ar putea, pentru ca tot timpul el imi scria si tot imi zicea ca eu de ce nu il caut si altele... sau poate nu mai vrea sa aiba de-a face cu mine si incearca sa ma ignore

| AndreyFsk a răspuns (pentru deea2sabau):

Dacă vroia să te ignore, îţi spunea măi! Fă tu primul pas, totul va merge ok.

| Miki1999 a răspuns:

Poate era ocupat. Încearcă să îi timiţi mesaje mâine.