| thugxz a întrebat:

Sunt clasa a 11a pe stiinte sociale si doresc sa ma mut in alt liceu pe filologie. M-am interesat si am medie si stiu si de diferente, doar ca in clasa unde vreau sa ma mut sunt 33 de elevi, iar parintii mei sunt plecati in strainatate amandoi, eu fiind in grija tatalui. Este posibil sa imi accepte transferul? Pot sa depun eu cererea de transfer?

1 răspuns:
| inatorul a răspuns:

Ce diferente laughing)))) de pe sociale pe filologie nu se dau ca e acelasi profil doar specializarea e diferita XDDD