| Danciu_Ciprian_1993 a întrebat:

Sunt clasa a Vlll a si imi este teama ca examenul va fi la fel de greu ca si simularea. Si presupun ca daca va fi asa de greu nu il voi lua.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu te ingrijora daca nu-l iei.Probabil te jucai in loc sa inveti cand trebuia, dar este ok, nu am putea traii intr-o lume plina doar de directori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa că ai hotărât să vii aici și să te plângi în loc să-ți fixezi câteva noțiuni pentru un 5-6?

| NH4OH a răspuns:

Simulările vor fi întotdeauna mai grele ca examenul propriu-zis.