| Error405NotFound a întrebat:

Buna,sunt clasa a8-a si sunt pasionata de scris. Am nevoie de niste teme pentru compuneri. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| FetitzaDulcetzica a răspuns:

Dragostea un sentimet profund, inevitabil, magic si misterios sper ca team inspirat

| TriunghiBlacky a răspuns:

Si eu sunt pasionata de scris.
De obicei, scriu despre anotimpul meu preferat, toamna sau despre persoanele din jur, prietenie, etc.
Iti recomand sa scrii ce-ti place adica sa scrii ce iubesti tu cel mai mult.
Toamna si de dragoste eu prefer si de obicei, le imbin pe astea doua : Afara e toamna la fel si in sufletul meu... Etc. Cam asa. Iti urez bafta.