| Sunny32 a întrebat:

Sunt clasa a8-a,si urmeaza sa merg la liceu. M-am gandit sa merg la liceul Spiru Haret, dar nu stiu care profil este mai bun. Si nu ma pot decide.

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Nu exista profil bun sau rau ci profil la care sa te descuri foarte bine. Daca iti place matematica, informatica alege matematica informatica, daca te pricepi la chimie, fizica, biologie alegi stiinte naturii, daca-ti place istoria mergi pe stiinte sociale iar daca le ai cu engleza, latina alegi filolofie. Succes!