| Name_3685 a întrebat:

Sunt cls a 9 a si am o alunita mare pe picior(nu din aceea care iese de pe picior)intelegeti voihappy si imi este rusine sa port fust mini sau pantaloni scurti deoarece imi e teama sa nu rada colegii de minecryingprecizez ca o am pe la jum partii de sus a picioruluicryingnu stiu ce sa ma mai facsadvrfeo idee cum as putea sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Chocolattex3 a răspuns:

Nu trebuie sa scapi de ea I don't want to see! Toata lumea are alunite mai ales cele mari sunt foarte dese. Sora mea are una mare pe umar si pe picior si totusi are un prieten adica baietii se uita la ea si fara sa sesizeze alunitzele adica nu le considera o chestie scarboasa sau urata si totusi poarta si maieuri si nimeni nu a zis moama cata buboaia ai pe picior sau cata alunoaia ai pe picior!:O Eu iti recomand sa fi tu insusi si sa nu te gandesti la asta...

6 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu cred ca poti si nu incerca. Poti face cancer, alte afectiuni si cel mai rau se ajunge la deces.Las-o in pace de alunita.pa

| Patricia a răspuns:

Cum sa scapithinking numai prin operatie (+18ani) din cate stiu eu nu exista tratamente dar s-au inventat chestii cu care o poti acoperismugsmugsmug
Ce zici de un fond de tenlaughing? Ar merge, poate sa te scape putin de ea, sau poti sa porti o fusta mai lungasau un pantalon 3sferturilaughing
Raspunsul e cam stupid dar cred ca asta as face eulaughing

| DenysaLove a răspuns:

Eu stiu ca se poate la doctor cu laser ceva de genu thinking
nu sunt sigura oricum thinking poti cauta pe net :*
app vreau sa iti zic o chestie: eu sunt slaba, nu imi plac picioarele mele deoarece sunt cam subtirele si eu mai mult din astea nu-mi place sa port fuste mini pantaloni scurti etc insa stii ce mult iubesc aceste haine:X non stop as purtalaughing iar u care presupun ca arati f bine nu porti din cauza acestei problemehappy? nici nu o pot numi problema oh go on ai incredere in tine:*

| Name_3685 explică:

Mai cunoasteti si alte pers in special fete care mai au astfel de alunite mari?

| Once21 a răspuns:

O decupezi cu foarfeca.

| Geanny a răspuns:

De ce ti-ar fi rusine cu o alunita? thinking Eu zic sa o lasi acolo unde e.Sa sti ca alunitele sunt foarte sexy (mai ales in anumite zonehee hee