| butterfly energy a întrebat:

Sunt Cristina si am 18 ani. Am o relatie frumoasa alaturi de un baiat pe care-l cunosc de un an, dar suntem impreuna de 2 luni. Ne iubim foarte mult, iar fiecare clipa petrecuta departe unul de celalalt pare o eternitate. EL are 20 ani si este un baiat extraordinar. Eu sunt virgina la fel si el. Avand in vedere ca nu avem experienta niciunul, ce ar trebui sa facem pentru a avea parte de o prima noapte minunata? sfaturi practice va rog. multumesc

4 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Pay.in primul rand trebuie sa fi sigura ca merita sa ii dai virginitatea ta.Eu am aproape 17 ani, sunt cu iubitul meu de 1 an si 11 luni, si i'am dat virginitatea mea cand am implinit 1 an jumate impreuna, ca sa fiu sigura ca merita, si ca nu ma va lasa dupa aia, asa ca gandeste'te bine daca e momentul potrivit. dupa parerea mea, ar trebui sa mai astepti cateva luni, sa vezi daca te iubeste, sa iti demonstreze prin fapte, nu prin vorbehappy. daca el are 20 de ani, ma cam indoiesk ca mai e virgin. poate te minte, majoritatea baietilor isi incep viata sexuala mult mai devreme decat fetele. tu decizi happy.

| zhuzhu a răspuns:

Parerea mea e ca el nu mai e virgin vrea doar sa para mai nu stiu cum, si eu am patit un an de zile m-a mintit ca el a fost virgin ca si mine si acu dupa ce neam desp mi-a zis ca el nu a fost virgin, mai asteapta si tu baietii te duc usor cu zaharelul.

| thealchemist a răspuns:

Un virgin de 20 ani? cum ai verificat chestia asta ca sa fii sigura? iar daca sunteti amindoi virgini cu adevarat, prima noapte nu va fi deloc minunata. chiar daca ar avea el toata experienta din lume va fi greu sa te faca pe tine sa ai orgasm la dezvirginare, fara nici o experienta va fi mult mai greu.

Răspuns utilizator avertizat