| Love4ever.EU a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 2 ani, ne intelegem bine, chiar il iubesc enorm si cred ca si el ma iubeste! Dar cateodata mai vine pe l mine ca eu sunt cateodata singura acasa si imi spune mereu ca vrea sa fim singuri doar noi si mereu cand vine l mine vrea sa ne frecam unul de altul si cand ma duc pe la el la fel! I-am zis odata sa ne plimbam prin parc dar a zis ca mai bine sa ne vedem la el, dar eu i am zis ca nu si ca vreau sa mergem in parc! Ma rog eu ce sa inteleg suntem de 2 ani impreuna si cred ca ma iubeste dar parca vad ca el vrea mai mult...aia! Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic! Voi ce ziceti? Ce parere aveti? Sfaturi a rog :X

Răspuns Câştigător
| meduzzza a răspuns:

Eu daca asa fi in locul tau l-as respinge si i-as spune ca de fie care data cand suntem impreuna vrei numai sex.Si l-as intreba daca ma iubeste sau vrea numai pasarica.

4 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Pai nu ne-ai spus cati ani aveti fiecare.Nu stiu ce sa zic, mda probabil prietenul tau vrea ceva mai mult mai ales ca sunteti de 2 ani impreuna. Aici depinde de ceea ce vrei tu! Daca simti ca nu vrei sau nu esti pregatita nu fa pasul acesta.
Succes!:*

| Kafeeaua a răspuns:

Ce varsta aveti? spui sa te respecte! este decizia ta daca vrei sa o faci sau nu dar daca nu te respecta mai bine renunta la elbig grin adica pe viitor ar putea fii si mai nasol...dar asa face de cand sunteti impr?

| Love4ever.EU explică:

Nu.dupa un an! Avem 15 ani

| theamazing a răspuns:

Mai la 15 ani nu cred ca se poate vorbi de iubire adica iubire adevarata.Intreaba-l ce vrea de fapt de la tine.Intreaba-l daca te iubeste cu adevarat si daca spune "da", informeaza-l ca nu o vei face cu el pentru ca nu esti pregatita.