| CristinaCMH a întrebat:

Sunt destul de slaba, insa vreau sa fac cateva exercitii fizice cu greutati acasa.
O sa slabesc mai mult sau o sa imi mentin greutatea?
Eu nu vreau sa slabesc.

Răspuns Câştigător
| cosminandrei96 a răspuns:

Nu, nu vei slabi daca esti deja slaba pentru ca organismul nu are ce grasimi in plus "sa arda", in schimb iti vei antrena muschii, iar corpul tau va arata mai armonios.
Ai grija la exercitiile pe care le faci, deoarece nu toate sunt potrivite tie, unele (mai ales cu greutati) iti pot afecta coloana vertebrala. Mai degraba intrebi un instructor de sport, sau pe cineva care se pricepe.

Mult succes!