| Copil.rouz.:x a întrebat:

Buna sunt din Bucuresti si am 15 ani, vreau sa spun ca ma plictisesc groaznic acasa pe timpul vacantei.
As vrea sa stiu daca m-as putea,, angaja" undeva.happy De exemplu la Mc sau impartit de pliante.

Funditahappy:X

Răspuns Câştigător
| Bianca_3626 a răspuns:

Da de la 15 ani te angajeaza la Mc, dar din cate am auzit mai intai trebuie sa faci curat pe mese si pe jos.
Si pentru impartit pliante esti bunalaughing Te poti duce sa intrebi la real, Selgros sau la alte magazine.
Succes.

2 răspunsuri:
| Copil.rouz.:x explică:

Acolo sa te duci tu.happy

Nu cred ca o sa ajung vreodata acolo kiss
Invat FOARTE bine pentru a avea o asa meserie laughingwinking.

| trabantel a răspuns:

Mc si impartit pliante ii pentru experti...iti trebuie 8 ani experienta cfa sa ajungi acolo, pana atunic ia si tu o matura si du-te la R.AD.P