| Secrierulucia a întrebat:

Buna, sunt din Republica Moldova și vreau sa stiu daca pot intra cu media 7 la colegiul Mihai Eminescu

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da

| isemilia a răspuns:

De unde? Este si in Iasi, in Bacau, in Bucuresti etc. (toate cu acelasi nume) Iti recomand site-ul admitereliceu.ro, vei putea gasi niste medii orientative, insa acestea vor fi diferite...

| Katherine99 a răspuns:

La colegiul din Bacău nu sunt șanse deoarece media de admitere este mult mai mare.

https://www.admitereliceu.ro/institutie/colegiul-mihai-eminescu-bacau