| QAlessia a întrebat:

sunt FATA, am 14 ani. Eu am niste Hobby`uri cam ...ciudate pentru fete. Eu sunt Rapperitza, joc counter strike, ma imbrak still hip hop si injur fff mult Am un comportament rebel, imi plac grafitti ...chestii de baieti. Eu sunt fata Si toata lumea ma critica, nu mai suport crying. Care e problema daca asa e my style?sad Ce sa le zic prietenilor?

Răspuns Câştigător
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Frateeeee,nu e nicio problema cu stilul tau.io sunt happaritza,ma imbrac aprox. la fel ca si tine,am acelasi comportament ca si tine,ascult,fedonez si compun piese hip-hop de dimineata pana seara,iar de graff, nici nu mai incape vorba,il ador!"lumea aia"pe care o numesti tu trebuie sa se schimbe,nu tu! iar prietenii daca nu te accepta asa cum esti inseamna ca nu iti sunt prietenii adevarati,sau doar vor sa vada in tine ceea ce nu au vazut la ei. thinking sau poate pe ei ii deranjeaza partea cu injuratul, orice e posibil. eu cred ca daca tie iti place cum esti, nu ai de ce sa te schimbi. sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Renunta la injuraturi si cred ca atunci o sa fii mai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa le zici nimic prieteni ADEVARATI nu iti cer explicatii. daca sunt prietenii tai te accepta asa cum esti...astai stilu tau asta esti tu (daca nu te accepta nu is pr tai, oricum vei gasi pe cineva care sa te accepte fii sigura si aia chiar inseamna ca sunt pr tai) apropo e un status ''Astas eu si nu am ce face, alta mama numai facewinking! ''

| bebelusha_3823 a răspuns:

Nu trebuie sa le zici nimic asta e stilu tau care iti place si nu ai ce sa le ziciwinking cei care te accepta asa sunt adevaratii tai prieteniwinkingchestia cu injuratu nu e prea frumos incearca se te controleziwinking iar restul lucrurilor sunt normalewinkingnu te ingrijora:*poate parintii tai au vrut un baietel:*

| IlegalSmile a răspuns:

Ii ignori. Daca asta iti esti stilul este vreo problema? Fiecare e liber sa faca ce vrea.Tu te porti cum vrei, te comporti cum vrei si gata.Am si eu o colega care se intelege ff bine cu baietii.Umbla cu baietii, se comparta ca baietii... Si mereu cand cineva o jigneste incepe sa planga [ma dispera] Ignpra'i nu e o problema daca tu te comporti putin mai ciudat decat celelalte fete happy. Intreaba-ti parintii poate te pot ajuta happy Mult Succes!

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Wow. da, e ciudat. semanam. pai ce sa le zici, nu le zici nimic. nu esti datoare cu explicatii privitoare la comportamentul tau. nu le da atentie, esti cum vrei tu sa fi. copii sunt fff rai da ce sa le faci? fac asa din invidie, te vad mai deosebita si se oftica. iti spun eu, nu le da atentie, nimeni nu trebuie sa te controleze, esti assa cum simti ca esti si pe dinauntru, desi ai putea lucra putin la injuraturiwinking in rest, indiferenta e cuvant de baza.

| 女明DongRi a răspuns:

Fii asa cum crezi si cum simti. drumul vietii tale nu trebuie sa se opreasca din cauza unor "nesatisfacuti'. In general acest gen de persoane, care vor ca toata lumea sa fie ca ei, reprezinta un obstacol mai mic sau mai mare in viata tuturor. Fii tu, schimba`ti prietenii, dar nu te schimba pe tine. Daca toti ar fi ca prietenii lor, atunci n`ar mai fi prieteni, ci frati gemeni, sau clone.Bafta; xhappy

| bradysandro a răspuns:

Nui frumos sa injuri

| DANU_2479 a răspuns:

Iti place counter strike si mia tot si daca toata lumea te critica eu nu stiu ce sa faci.dar cu conter strike poti sa ma ajuti ma joc online simi place stadiile cu zombi

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Ceilalti n-ar trebui sa te critice ar trebui sa te accepte asa cum esti tu