| Mi828 a întrebat:

Buna. Sunt fata și ieri am avut primul sărut cu o fata care e una din cele mai bune prietene ale mele. Ea este lesbiana dar eu i-am spus tot timpul ca sunt straight și ieri ma tot întreba dacă poate sa ma sărute pe obraz și am lăsat-o și m-a sărutat de câteva ori și după am sărutat-o și eu pe obraz și ne-am pus jos la o masa cu încă o fata și la un moment dat m-a sărutat cu limba. După sărut am început sa radem și am întrebat-o ca de ce m-a sărutat și a spus ca sunt straight și după ne-am mai tot sărutat dar de fiecare data îmi spunea ca sunt straight și am dansat împreuna si după ne-am dus la mine acasă si nu s-a mai întâmplat nimic/ Tot timpul ne jucam si flirtam puțin când nu bem si o plac puțin dar ea nu știe si cu mine se comporta altfel decât cu alte prietene de-ale noastre si nu știu dacă ma place sau nu.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Foarte drăgălașe!

| Mi828 explică (pentru sierra1):

Oare ma place?

| sierra1 a răspuns (pentru Mi828):

~ma sărutat cu limba după sărut am început sa radem ~

tu ce crezi...sau îi place doar gustul?

| elennax a răspuns:

Daca ai fii fost straight nu ai fii acceptat toata situatia asta.

| Mi828 explică (pentru elennax):

Știu dar încă nu i-am spus ca poate sunt bi. Vreau doar sa știu din ce am spus dacă credeți ca m-ar plăcea mai mult decât ca o prietena

| wpetterssone a răspuns (pentru elennax):

UN sărut nu te face straight sau gay.

| MarianaOltean1800 a răspuns:

Da,te place.Iar tu nu ești straight, te interesează dacă te place și ai lăsat o sa te sărute, inseamna ca simți ceva pentru ea. Poate ești pan sa bi.

| Beleaua69 a răspuns:

O razuiesti cu un instrument neascutit. Un liniar de exemplu.

| Hanry36 a răspuns:

Aveți o atracție reciproca dar tu ai prejudecăți, nu vrei sa recunoști ca si tu o placi si ca sunteți ok asa cum va distrați.