| Amali23a a întrebat:

Buna! Sunt fata si nu prea am sentimente pentru baieti (nu sunt lesbi, doar ca nu prea am avut un baiat de care sa ma atasez) nu am mai placut un baiat de 2 ani si ala de atunci o fost primul. Acum m-am atasat de un baiat nou in grup, seamana foarte mult cu fostul si mi-e frica sa nu se intample la fel. Baiatul nu are retele sociale doar whatsapp si nu ii am numarul. Chiar m-am atasat si nu stiu cum sa ma bag mai mult in seama, facem parte din acelasi grup si mi-e frica ca baietii din grup sa nu-l strice. Vreau sa fac cumva sa fac o situatie sa ramanem doar noi doi si sa ma bag mai mult in seama. Helppppp

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atasat inseamna lipit, alaturat de cineva, ori tu nici macar nu-l cunsoti suficient, odata ce esti inca la capitolul "bagat in seama".
Cati anisori ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Deci esti hermafrodit pana la urma, odata ce ai declarat ca esti fata si ai p! happy
Bravo tie, in cazul asta poti sa tii-o tragi singura!

| Apokales a răspuns:

Cere-i ajutorul intr-o chestie, nu stiu. Fa pe fata neajutorata, daca te place, nu va ezita sa vina la tine sa te ajute. De asemenea, poti sa ii ceri ceva, ceva marunt, un servetel, un pix, un document excel, astfel incat sa stabiliti o conexiune. Stiu ca pare absurd, dar functioneaza.