| Marina08Andreea a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 6 luni, iar pe 15 iunie este ziua lui de nastere. Eu am 16 ani si va face si el tot 16. Nu stiu ce cadou sa ii iau, ceva semnificativ dar totusi sa nu fie foarte scump. Ma puteti ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| Mirela123yz a răspuns:

Intr un borcan frumos decorat, găsesti la pepco, scrie i 16 foite rupte micuț in care ii spui de ce il iubesti de ex : te iubesc pentru ca ma faci fericita, te iubesc pentru ca ai grija de mine, etc + o husa cu poza cu voi 2.
Succes

| Marina08Andreea explică (pentru Mirela123yz):

M-am gandit sa scot o poza cu noi doi si sa o pun in rama si ideea ta cu borcanul. Multumesc mult

3 răspunsuri:
| BUMALL a răspuns:

Îi poţi lua un ceas de mână de maxim 30 de lei sau un lânţişor cu numele tău, sunt milioane de idei. Cumpără-i ceva ce ai crede tu că l-ar încânta, sau trage-l de limbă şi întreabă-l dacă ar fi ceva, ce ar vrea, sau găseşti tu. Mult noroc. happy

| Marina08Andreea explică (pentru BUMALL):

Nu e genul ala care sa poarte brățări sau lănțișoare. Eu sunt o fire mai romantica, iar el nu prea, asa ca nu stiu ce as putea sa ii iau