| Alexia2550 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de un an. Mereu mergem la el acasa si niciodata la mine deoarece locuiesc intr-o garsoniera impreuna cu parintii mei si imi este rusine sa ii spun..ma iubeste foarte mult si stiu ca nu s-ar desparti de mine din cauza asta. El sta intr-un apartament cu 4 camere si ma simt foarte prost..nu stiu cum as putea sa ii spun..ma gandesc ce ar zice si parintii lui

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cat de mult te iubeste, dar faptul ca ascunzi adevarul despre tine, s-ar putea sa-i afecteze sentimentele despre tine.
Sincer si corect ar fi sa-i spui adevarul, indiferent de cat de rusine iti este, daca vrei ca relatia asta sa aiba un viitor si sa fie una fericita.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nah pai si atunci care-i problema? Nu toata lumea are o situatie financiara sa-si permita apartament cu 4 camere.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pur si simplu ii spui si gata.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Te stresezi prea mult, nu e ca si cum l ai cere de sot cand ii povestesti despre apartamentul tau laughing))) astepti sa vina vorba si ii spui ca aaa, eu am o garsoniera sau asa ceva