| IOANAPPUSICA2000 a întrebat:

Buna sunt in cl 4 si dn-a ma schimabt in alta banca deorece vb in timpul orelor, si m-a pus cu un baiat iar pe colga mea a pus-o cu o fata. vrau sa stau si eu cu o fata iar dn-a nu vrea ce se ma fac am plans toata ziua parinti spun ca daca asa m-a pus domana plz ajutati-maa dau funda

2 răspunsuri:
| barbiemicuta a răspuns:

Pai te milogesti de invatatoare! iy promit ca nu mai vorbesti si poti scrie pe foi in loc sa vorbesti pe care le pui in caiet si il intinzi fara sa te vada colege si vorbiti prin scria.dar trebuie tot timpul sa fii mai smechera ca profesorii.eu sunt in clasa a 7-a si tot timpul am facut ce am vrut cu profeesorii si am un prof...fac ce vreau din el.mii mila d el! sper ca te-am ajutat si ca merit funda!

| AnneMarri a răspuns:

fato, mai bine ai plange pentru ca nu stii scriewinking
doamna ta invatatoare nu este cumva inlocuita la orele de romana cu femeia de servici?
si revenind la intrebarea ta [pe care cu chin am reusit s-o traduc pe limba meawinking], ce ****** stelutele mele vrei sa faci? asa-ti trebuie daca [deja in clasa a 4] vorbesti in ore cu **** alte stelute? stai fumos langa cine te-a pus si nu te mai vaicari ca-i sper binele tauwinking
hai pa oh go on "papusico" rolling on the floor