| Mariana696618 a întrebat:

Sunt in clasa 11-a si ma gândesc sa dau bacul la economie. Este destul de greu? Materia se bazeaza pe clasa 11-a si a 12-a?
Păreri?

2 răspunsuri:
| Donesan_Gabriela_1997 a răspuns:

Eu am trecut de bac si cel mai simplu mi s-a parut la logica. Intr-o saptamana am invatat toata materia si am avut la bac peste 9. Mie economia nu mi-a placut niciodata, plus ca la logica e mult mai usor, repet, parerea mea! Succes in noul an!winking

| Mariana696618 explică (pentru Donesan_Gabriela_1997):

Am aflat ca la logica e super usor. Dar eu ma gândesc sa merg la o facultate unde economia e baza ..de ex rei. Si ma gândesc ca contează mult sa am bacul la eco sau nu? ( ma gandeam sa dau bacul la geogra pentru ca mi se parea super usor dar după m-am gandit si la varianta asta... esențială( cred))