| Geee a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a la un liceu cu profil de filologie in Galati as vrea sa ma transfer la Dinu Lipatti-sectia Arta Actorului, cum se procedeaza ca sa ma transfer si cand se poate face transferul ajutati-ma va rog! Ce trebuie sa fac si cu ce medie? As vrea cat mai multe informatii big grin

1 răspuns:
| kuchikisan a răspuns:

Pai ca sa te transferi de acum poti din semestrul doi si dack vrei mai multe informatii trebuie sa intrebi la secretariat si s ii spu la dn. ta diriginta/dirigint ca vrei sa te transferi si o sa te ajute cu sigurantawinking