| madalina_2618 a întrebat:

sunt in clasa a 8-a sh mi-am facut album
sh stiti ca exista pe pagina fiecarui coleg loc pentru dedicatii
va rog fff frfrfr sa imi spuneti niste dedicatii frumoase pentru colegi... cela mai frumoase sh mai multe primesc fundaaaaaaaaaalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| BloodPrison a răspuns:

Doar stelele noptii si florile din geam ne-au fost martori si stiu prin ce-am trecut. Asa ca-ti las acum un frumos mesaj de desprtire: eu am plecat, ramai cu stele noptii si florile din geam. Adio!

Noaptea va redevenii intunecoasa si rece, ziua va redevenii inabusitoare si stresanta, iar eu voi revenii... la realitate. A fost un vis frumos dar s-a terminat.
Durerea ce in suflet o port, Nu pot s-o mai suport, In lacrimi ma topesc In lacrimi ma trezesc... De ce oare Te Iubesc? Cand mi-a fost in viata bine Ca un sarpe stateai numai langa mine Cand