| roberta_9285 a întrebat:

sunt in clasa a7a si de cand a icenput anul scolar sau intamplat numai lucurui rele m-am certat cu colegii de o gramada de ori nu ma mai inteleg cu nimeni a fost o pasa proasta si cu o faza cu varmea si tot asa pur si simplu din lak in put cum s-ar zice. ce pot sa fac? sa-mi schuimb stilul de viata sau ce?

Răspuns Câştigător
| Sorana_7592 a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 7a. Si am avut si eu aceeasi problema la sfarsitul primului semestru. Plus ca a fost o petrecere de sfarsit de semestru si s-a intamplat ceva...nu tocmai placut (nu mai intru in detalii) iar vina a cazut pe mine. Deci stiu exact cum te simti. Dar eu as zice sa te calmezi, sa iti faci putina ordine prin ganduri si o a vezi ca in cele din urma totul va fi bine...happy

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

Incearca sa te skhimbi sa fi mai prietenoasa si sa orice ar zice daca uh te superi inkearca sa nu se vada tongue... dar e cam greu sa te skhimbi inkearca