| DiAnA95_5642 a întrebat:

Sunt in clasa a8a si la sfarsitul anului eu impreuna cu colegii mei dorim sa mergem in banchet, dar sa nu fie nici exagerat de scump pentru ca nu o sa aiba toti colegii posibilitatea sa mearga si noi ne dorim foarte mult sa vina toti.Niste propuneri va rog! mentionez ca vrem sa stam 2 nopti. multunesc anticipat!

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Trebuia sa cautati oferte, acum nu stiu daca mai gasiti(spun asta pentru ca in liceul nostru ne-am certat tot anul pe tema banchetului si acum cand in sfarsit trebuia sa alegem unde sa mergem, nu mai sunt oferte, caci peste tot e ocupat/rezervat etc). Cautati asadar oferte pe net, sunati acolo si intrebati cam care-i treaba si vedeti daca va convine pretul. Eu sper sa gasiti! Distractie placuta indiferent unde veti face banchetul! happy

| User a răspuns:

Unde mergi? IN banchet?rolling on the floor.
Vezi sa nu-ti bagi prea tare picioarele in el...

| YOLO3e333 a răspuns:

Am fost anul trecut la banchet cu 1. 500. 000 Lei vechi la busteni...

| axelmatei a răspuns:

Pai uite cum facem noi strangem in fiecare saptamana cam cat da fecare si dam cu toti la sefa clasei si ea scrie pe foaie cat o dat fiecare in decurs de o saptamana si se tot strange si cand plecam avem banii

Poi puteti sa mergeti prin iunie la diferite statiuni sau la mare si stati un weekend si daca mergeti plecati cu trenu ca ii super tare distractia de pe tren big grin sper ca te-am ajutat