| Intebarisiraspunsuri a întrebat:

sunt in etapa adolescentina si am puncte negre pe nas, barbie si frunte am nevoie de un tratament facut acasa si rapid!

3 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Pai roag-o pe mama ta sa ti le scoata

| andreionel1 a răspuns:

Poți incerca cu pasta de dinți lăsată 20 de minute happy

| Etelca a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la cosmetica sa ti le scoata, insa poti sa folosesti acasa pasta de dinti si sare de bucatarie ( pui pe podul palmei pasta de dinti si mai multa sare) dupa care iti umezesti zonele cu puncte negre si aplici acest scrub, frecandu-l usor pe piele, dupa clatesti si folosesti un tonic pentru a inchide porii inainte ca praful sa intre din nou in pori si sa se formeze alte puncte negre...cand ai timp si mergi prin oras, cumpara si plasturi pentru puncte negre! Sper ca te-am ajutat! happy