| nightelegance a întrebat:

Sunt indragostit de o fata. Ea este mai mica cu un an decat mine, i-am spus ce simt pentru ia si ca as vrea sa fim impreuna, i-a raspunzandumi ca nu vrea sa aiba un prieten acum si ca poate mai incolo. a mai zis ca nu are timp de o prietenie ca are mult de invatat.straight face
Mi-a mai zis sa astept ca poate cine stie. Nu stiu ce sa mai cred am asteptat si tot nimic am vorbit in fiecare zi cu ea si tot acelasi lucru. Ce ma sfatuiti sa fac cum o cuceri de tot? toata ziua ma gand la eastraight face

4 răspunsuri:
| me a răspuns:

Daca ti-a spus asta inseamna ca nu e pregatita sau poate a vrut sa te refuze intr-un mod mai frumos.
si fara suparare Dexteo nu crezi ca exagerezi putin? N-ai de unde sa stii ce varsta are fata respectiva! poate chiar nu este pregatita sa fie implicata intr-o relatie.

| Bibutzu a răspuns:

Cred ca problema domnisoarei de care tu esti indrogostit este de fapt parintii ei! cred ca n-o lasa sa aiba relatii sentimentale! incearca sa o iei intr-o zi intr-un loc mai linistit (la scoala. prin cartier sau unde va intalniti voi) si sa iei in calcul si situatia data de mine si s-o calmezi spunand ca daca ea vrea relatia va fi in secret. si incearca sa ii explici ca a avea un iubit nu inseamna neaparat ca nu mai ai timp de studiu. incearca sa o atragi si cu faptul ca sa ai un iubit mai mare cu un an are si avantaje cum ar fi ca o poti medita la teme si o poti ajuta... poate asa merge! succes!

| Dexteo a răspuns:

Fi stilatwinking spune-i ca ai o surpriza pentru ea, stai aproape de ea, uitate in ochi ei arunca o privire la buzele ei (poarta-te cu mare calm)si sarut-o incet pe obraz langa buze (daca nu se fereste avanseaza usor spre buze). ar fi bine daca ai scoate un trandafir de la spate si ia-i atinge obraji cu el. daca te refuza prefate 2-3 zile ca nu mai esti interesat de ea.va veni ea la tine.Cu schema aceasta am vrajit vreo 5 fete care erau foarte dificile.winking Bafta si FARA FRICA!

| Dexteo a răspuns:

Yep my bad...