| danamarya a întrebat:

Sunt innebunita dupa cartiile cu vampiri am citi pana acum jurnalele vampirilor 1 si 2 si toate cartiile seriei Twilight. Va rog imi puteti reccomanda carti cu vampiri? eu am doar 12 ani nu vreau sa fie horror

Răspuns Câştigător
| LadyInBlack a răspuns:

Citeste si Jurnalele Vampirilor 3 si 4, Jurnalele lui Stefan, Sange Albastru si Vampirii din Morganville.
Damnare si Ratacire de Lauren Kate nu sunt cu vampiri, ci cu niste ingeri cazuti din cer etc. Ti le recomand cu placere si pe astea doua.
Spor la citit.

3 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Vampire assistant(ucenicul vampirului)sunt 3 carti! Succes

| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune cu vampiri gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri . Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta !

| zoryanna a răspuns:

"jurnalele vampirilor" insemnand "cronicile vampirilor" de anne rice? Atunci incearca "George R.R. Martin - Cantec de gheata si foc (paperback)" "melissa de la cruz-sange albastru"si mai gasesti u carti pe siteul http://raftul-cartilor-vampiresti.blogspot.com/