| Error;x a întrebat:

Sunt intr'o dilema ff mare.Peste cateva zile este ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou' as putea sa-i fac.thinking Aveti vreo idee? Hellp me.{dau funditalove struck}

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

Un album sau o rama cu poza(pozele voastre). un tricou haios. un cd cu muzica lui preferata

5 răspunsuri:
| dedesh a răspuns:

Depinde de gusturile prietenului tauhappy

eu i-am luat un ceas de perete, super dragut si i-a placut. poti incerca de asemenea sa-i faci o petrecere surpriza(in aer liber, ca tot e vara-sa-l inviti la un gratar)
sper ca te-am ajutat! bafta!
fundita?happy

| innulea a răspuns:

Pakat ca ziua lui iubi a meu, e iarna...
iar tu poti face o surpriza super.

de ex:

Cumperi o multime de baloane.
pe fiecare poti sa scrii ceva legat de el (dezmerdari, smile, poezii.)

sa fie toate de kuloare rosie... pentru ca roshu este dragostea

sper ca te-am ajutat.

| nOnameFound a răspuns:

Nu este vorba despre cadouhappy daca va aveti unul pe celalat este de ajuns. daca vrei un sfat cauta ceva practic...ieftin asta daca vrei si ceva barbatesc care sa ii placa.nu tsiu. un parfum?big grin

| Pinky_4803 a răspuns:

O poza cu voi doi, o trusa de la Mennen(sau cum ii zice laughing ), un tricou de firma, o zi petrecuta cu el non-stop happy...etc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat iubitului meu de ziua lui o inimioara de plus care"zicea" i love you, pe ea scria "te iubesc" si un spray. Tu ii poti lua la fel sau eventual un parfum, depinde de varsta.